View Single Post
Eski 27-07-2013, 18:19   #7
ykaya194
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 26-10-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Yanlış anlamayın lütfen. Sizi sorguluyor filan değilim.

Tuta Absoluta'yı organik bir ilaç ile engellediğinizi bildiren bir başlık açıyorsunuz.

Bu gerçek ise önemli bir şey çünkü tuta absoluta'nın yaşam döngüsündeki evreler itibarıyle engellenmesi, mücadelesi gerçekten zor bir zararlı.

Başlığı açarak bildirimde bulunan siz olduğunuza göre, siz de ürünün organik olduğunu, tuta absolutayı engellediğini bildirdiğinize göre size sormam doğal değil mi?

Sorularım da;

- Ürünün organik olduğunu nereden biliyorsunuz?
- Tuta absoluta'ya bahsettiğiniz etkiyi bizlere gösterebilecek, a) tescil ve ruhsat bilgisine b)ürüne özel literatüre sahip misiniz?

Hasbelkader bu bilgiler ve/ya kaynakları sizde varsa ne güzel. İhtiyaç duyanlara kaynak oluşturur ve açtığınız başlık amacına ulaşır.
Benim açtığım başlıktaki mesajımda sorularınıza cevap vermem gereğini duyduğum hiç bir çümlem yok.

Ben mesajımda, bu ürünü arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve daha sonra ürün hakkında okuduğum bilgilere dayanarak kullandığımı, ürünü kullandığım sebzelerde bugüne kadar herhangi bir olumsuzluk görmediğimi ( bunun anlamı netice aldım demek değildir) ve gözlemlemeye devam edeceğimi sonuçtan umutlu olduğumu belirtim.

Ben, araştırma uzmanı değilim nede denetleme görevim var.
Siz ürünü araştırır organik olmadığını belgeler burada yayınlarsanız bizleride uyarmış olursunuz.

Nasıl bir başlık açmam gerektiğini yazarsanız,bende yönetimden başlığın o şekilde düzeltilmesi teklifinde bulunurum.

ykaya194 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön