View Single Post
Eski 15-06-2013, 15:49   #135
skosse3
Yeni Üye

skosse3's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nazlı2323 Mesajı Göster
birkaç yıldır etoburumun toprağını değiştirmedim acaba nerden bulabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden ***
uygun olsun derseniz yurtdışı en mantıklısı ama mıktar olarak fazla gelebilir

Peatmoss Etil Bitkiler iin ph2.5-3.5 alman 20L - Trkiye'nin ilk ve tek HYDROGROW SHOP'u / Let's GROW !

Peatmoss torf 200 lt 4-4.5ph Orjinal Paket - Trkiye'nin ilk ve tek HYDROGROW SHOP'u / Let's GROW !

bunları önerebilirim ben ilkini alıp nephentes yetiştirdim ve gayet iyi durumda.

bir de zengarden var tabii ki. benim çok sevdiğim bir yer kendileri ustelik satış sonrası da çok iyi ilgileniyolar. ( benim hatamla kurumaya başlayan bitkilerimin fotoğraflarını mail attığımda ücretsiz olarak yenisini gönderdiklerindeki mutluluğumu düşünün ) hemen linkini paylaşayım

etobur bitki toprağı, sinek kapan toprağı, venüs flytrap, venüs sinek kapanı | Zengarden Ev ve Bahçe

ben burada paylaştığım torfların hepsıni kullandım hepsi de sorunsuz sadece smoothgarden'den alırsanız bir de perlit almanız gerek çunku onların karışımında sadece torf var aynı miktarda perlit sipariş ederseniz hiçbir sıkıntınız olmaz. Ama Zengarden daki karışım perlitli ve hiçbir ekleme olmadan kullanabilirsiniz

skosse3 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön