View Single Post
Eski 12-05-2013, 22:30   #19
Mustafaİğircik
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 16-02-2013
herkese yorumları için teşekkür ederim.

Sayın Şafak ;
boruların iki ucuna da küçük delikler açarak fazla suyun tahliye olmasını sağlıyorum. inşallah köklerde sorun yaşamam. bitki rafındaki bitkileri gece ektiğim için biraz sık ekmişim ama filizlerden çok fazlasını kaybedeceğim düşüncesiyle fazla dert etmemiştim. sanırım ben beceremiyorum ektiğim otlar filizken solup ölüyorlar. az bir kısmı boylanıyor. sizin de emeklerinize sağlık çok düzenli bir balkon yapmışsınız. benim gibi aç gözlü davranmamışsınız eski çatıma göre fide yetiştirmiştim. 20den fazla çeşit fidem vardı. karpuz kavun hıyar ne ararsak ama balkon maalesef çatı kadar geniş değil o yüzden sürünücülerden ekme şansım olmadı nedendir bilmem çileklerden hevesim kaçtı bu günlerde :S resmen üvey evlat muamelesi yapıyorum. seneye Allah Kerim artık

Sayın Malbman ;
Laleler yer değişikliğinden hiç hoşlanmadı hemen çürümeli kurumalı değişik bir hal aldılar, dipleri kurtlandı çok kötü oldu olduğu gibi çöpe atmak zorunda kaldım :S bugün birkaç yeni fotoğraf çektim yarın yenilerini de çekip ekleyeceğim nasipse. domateslerden yana bazı sıkıntılarım var yarın fotoğraflarla gösteririm . Ayrıca bir bardak çayımızı içmeye de beklerim buyrun gelin

Mustafaİğircik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön