View Single Post
Eski 05-05-2013, 16:16   #9
selcuk44
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 05-05-2007
Bu gün saat 11 de başlıyan toplantımızda vakit nasıl geçti hiç anlamadım,Sayın Mine Pakkaner hanım ev bitkleri zararlıları ve hastalıkları ve tedavi metodları ile ilgili engin deneyimlerini ve bilgilerini müthiş bir sunum tekniği ile bizlere aktardı ki iki saate yakın oturduğum yerde hiç kımıldamadan (hareketli bir yaratılışım olduğu halde) dinledim ve evimdeki crassula gollum ve adenium larımın tedavileri ile ilgili ev ilaçlarını hemen yapmağa başladım bile .

Fakat getirdiğim adenium çeliklerinden üye kardeşlerime dağıtmaktan kendisine alamıyan Sayın Mime hanıma kırmızı renkli olduğunu umduğum büyük bir çelik adenium mu saksılı olarak bir dahaki toplantımızda(umarım en kısa zamanda olur yani yaz başlamadan)kendisine takdim edeceğim .

Fatih bey de her zamanki nazik ve dost canlısı tavırlarıyla organizasyonu büyük bir başarı ile sürdürdü ve resimler çekti (ben olmasam da resimlerde yine de) kendisine yardımları için çok teşekkür ederim

Karşıyaka'ya arabası ile beni getiren ve yol boyunca çok zevkli sohbetler yaptığımız makina mühendisi (inşaallah ismini doğru hatırlıyorumdur yanlış ise lütfen düzeltsin yoksa çok utanacağım )Sayın Celal bey ve sayın eşine de ayrıca teşekkür ederim,

Selçuk Numanoğlu

Düzenleyen selcuk44 : 05-05-2013 saat 16:19 Neden: Eksik harf ve yarım cümleler tamamlandı
selcuk44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön