View Single Post
Eski 01-04-2013, 11:01   #47
oxygene
Ağaç Dostu

oxygene's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2010
Kedilerin son durumu;

Sakatlanan kediyi bakmakta çok zorlandığımız için bornova belediyesine vermek zorunda kaldık. Siyah olan kediyi sahiplendirdik (hamileydi). Diğer iki tanesini de geçtiğimiz hafta cuma günü ege üniversitesi botanik bahçesi civarına bıraktık. Her ikisi de hamileydi. Bu cumartesi de bahçemi düzenlerken arkamdan bişey geçti gibime geldi geriye döndüğümde bizim kedilerden bir tanesinin geri geldiğini gördüm. Okadar yolu nasıl gelmiş ve evi nasıl bulmuş inanın aklım almıyor. Bıraktığım günden bu yana da açıkçası pek keyfim yerinde değildi. Gelir gelmez kucağıma atladı ve inanılmaz bir sevinç ve özlem duygusu yaşadığını her haliyle bizlere hissettirdi.

Neyse ben geri gelen kediye hemen kutudan bir yer ayarladım. Sabah bi kalktım bahçeye indiğimde 5 tane daha kedimin olduğunu görünce ne yapacağımı şaşırdım. Bizim ufaklık 8 gün sonra geri geldiği evinde aynı gece doğum yapmış ve 5 yavrusu olmuş. Yavrular şimdilik gayet sağlıklı görünüyorlar ve sürekli olarak annelerini emiyorlar. Biraz boyları küççük gibi geldi bana.

Sanırım beni kediler yalnız bırakmayacaklar
Anneleri yavrulardan dolayı inanılmaz derecede sevinçli gözüküyor tuvalet için 1 defa yanlarından ayrılıyor yemek için bile ayrılmak istemiyor.
Name:  538945_10151508521674494_1682334549_n.jpg
Views: 1166
Size:  44.0 KB
Şimdi ben bunları ne yapıcam diye kara kara düşünmeye başladım

oxygene Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön