View Single Post
Eski 31-03-2013, 13:12   #21
Charlaux
Ağaç Dostu

Charlaux's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2011
Merhaba arkadaslar,
Bahar geldi cicekler acti artik bahcenin en civcivli zamani Bizim Cekmekoy'e sicak hava bir kere vardi mi anlarsiniz baharin geldigini,iste bugun de boyle bir gundu.Bizim Fransiz Liseleri genelde Nisan ayinda Bahar Tatili verirler,"9 gun" mis gibi bir emekli hayati yasamaktayim ben bu zamanlarda.Butun bir hafta arti 2 gun ekstra magazin tadinda resimleri yayinlanacak butun sirlar aciga cikacak.

Uzun zamandir alacakaranlik'in himayesi altinda serpilen cocos nucifera odasindan cikip bahceye guneslenmek icin indiler.Malumunuz cilt guzelligi onun icin cok onemli,bu hava ve bu sicaklik birlesince sanki geldigi memleketi Florida'yi animsatmis ona hatta "Havalar arada sirada boyle olsun yeter buranin havasi suyu daha guzel " sozleriyle burayi cok begendigini ifade etti.Hatta yetkililere Wilma Elles gibi Turk vatandasligi istedigini de buradan iletmek istiyor hindistancevizim.

Yukaridaki bitkilerden turnera,4 yillik cok sevdigim kaktusum,jaboticabam,IKEA'dan aldigim tropik bitki orumcek aglarinin kurbani oldular.Kader aglarini ordu diyerek uzuntumu cok deprestirmek istemiyorum (her ne kadar oleli bir 3 ay kadar olsa da ) Olsun ama cesitleri tekrar cogaltiriz bu mekani tekrar canlandiririz.

Not: Resimleri iphoto'da editledigim halde yuklenince boyle bir boyutla karsikarsiya kaliyorum yani uyarilarinizi kaale almama gibi bir durum soz konusu degildir.

Eklenen Resimler

Charlaux Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön