View Single Post
Eski 24-03-2013, 19:32   #50
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Oh oh ne güzel bir dayanışma böyle, maşallah maşallah keyifleri yerinde. Boncuk adında benimde bir muhabbetim vardı, aynı sizin kinin renginden, 14 yaşında yavrum öldü, nasıl üzüldüm bir bilseniz. Benim ağzımdan yemek yemesine bayılırdı, en çok da kahvaltıda, bazen kafesin kapısını mahsus açmazdım, deli gibi kıvranırdı. Bunlar insanın her şeyi, dostu , sırdaşı bitkiler de öyle. Yani ben öyle düşünüyorum, onlarla konuşurum, derdimi paylaşırım ve rahatlarım. Tahmin edebiliyorum sizde onlarla dertleşirsiniz.
Üçü de çok tatlılar, çok sevdim. Güle güle hep beraber geçirin günlerinizi. Sağlıkla, sevgiyle şevkatle iyi günler sizin olsun. Selamlar
Sevgili Akçabardak;

Bende can çok. Üç değil beşi de çok tatlı. Muhabbet kuşlarım 3 tane. Paşa Bey, yeşil olan Fıstık Hanım, tüysüz olan da minik Bıcır. Bıcır bir petshopta tüysüz diye ölüme terk edilmişti onu ilk gördüğümde. Yaklaşık 3 yıldır yaşıyor. Hepsinden çok yem yiyor aslında ama tüyleri çıkmıyor. Fransız tüy döküm hastalığıymış. Ama biz onu öyle seviyoruz.
Name:  545026_10150704569958143_1964643250_n.jpg
Views: 2888
Size:  64.8 KB
Hepsinin ayrı özellikleri var. Hepsinin yeri ayrı. Ve ben onlarsız bir hayat düşünemiyorum...

Sevgi ve selam ile...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön