View Single Post
Eski 24-03-2013, 00:50   #46
akçabardak
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Sevgili loveforlife...Çiçekleriniz çok güzel, çok canlılar, ama onları kıskanan birileri var sanki,çiçeklerin arasından gizlice baktığını görüyorum. Çiçekleri bırak, biraz da benimle
ilgilen der gibi bir hali var pisiciğin, tabi biraz espri olsun diye takıldım. Onlar gerçekten
de çok akıllılar,eğer ki çiçeklere fazla ilgi gösteriyorsanız, pisicik bunu hissetmiştir.
Bir zamanlar bende de vardı iki tane kardeş, bir tanesi çok hareketliydi, diğeri ise
doğuştan biraz cılızdı. Gün günden gelişmeleri çok farklı oldu, hareketli olan kardeşine
hiç rahat vermiyordu. Bende saklı saklı cılız olana yemek veriyordum biraz kuvvetlensin diye, ama nafile, ben içeri girer girmez öteki hemen tepesine çöküp boğazını ısırıyordu
canını yakıyordu, bende ona kızıyordum, o da bana kötü kötü bakıyordu.Yani demem o ki
sizin kisi de öyle bir yaramaz işte. Kusura bakmayın yukarıdaki mesajınızı okuyunca
çok hoşuma gitti, onun için bende yazma gereği gördüm. Bu yaramazları bu halleri ile seveceğiz, işiniz çok zor size kolay gelsin.

akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön