View Single Post
Eski 23-03-2013, 20:25   #42
loveforlife
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili loveforlife, güzel anlatımın, hayata bağlılığın, her şeyin güzel tarafını görmen-keşfetmen seni bizlere çok sevdirdi.
Şimdi de buna balkon çiçeklerin eklendi... vay halimize, buradan çıkamayacağız demektir.

Sümbüllerinin kıvrımlarında güzel gülüşünü görüyorum, ve acaba hangisi daha güzel diye de düşünemiyorum. Zira gülüşünün daha güzel, daha sıcak olduğuna eminim.

Enerjin ve taşıdığın güzellikler balkonuna da sirayet edecek, eminim buna. Ve iyi ki bu başlığı açtın.

Sen çiçeklerin konusunda bizlerden, biz de senden daha çoook şeyler öğreneceğiz sevgili loveforlife.

Sağlık ve huzurla daha çok uzun seneler bu güzellikler içinde olmanı dilerim.
Değerli Ablacığım,

Güzellik bakan gözdedir daima. Güzel olanı görebilmektir marifet. Bardağın boşunu değil dolusunu görmekte, gülün dikenine takılmadan âşık olabilmekte saklıdır sevgi damlacıkları.

İsminizin yansıması yüzünüzden böylesi güzel hissediliyorken; dudağımdaki gülücüğü bir sümbül ahengiyle bütünleştirmeniz çok mutlu etti beni. Tüm dostların sümbülü andıran gülüşleri olmasını dilerim, tüm kalbimle...

Güzellikleri paylaşırken sizin gibi dostlarla her daim birlikte olabilmek dileğiyle....

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön