View Single Post
Eski 17-03-2013, 01:30   #907
Lilium
Ağaç Dostu

Lilium's Avatar

Giriş Tarihi: 01-05-2008
Bir kaç gündür tırakya turuna çıktım, hemen bahsedeyim giderken sevgili cumhur tonbayada uğrayacaktım sabahın erken saati olduğu için uğrayamadım dönüşte uğrarım derken tekirdağ üzerinden gelmem gerekti ve görüşmek başka bir bahara kaldı Ha bu arada çilli hakkım saklıdır bilesin)

Ceviz budaması için davet edildiğim kırlarelindeki chandler bahçesi için yola çıktım giderken uzunköprüde aviator34 de uğrayıp bahçesini ziyaret ederek bahçesine gereken müdehaleyi yaparak biraz bilgi alışverişi yaparak güzel bir günden sonra ayrılıp yoluma yoluma devam etmek zorundaydım, kendilerine göstermiş oldukları ilgi alaka samimiyetlerinden ve her zamanki ince davranışından dolayı çok teşekkür ederim.

Rotam kırlareli, bir gece istiraatten sonra ertesi gün bahçedeydik, daha öncedende aldığım bilgiye göre bahçe üç yıl önce kurulmuş bir bahçe olduğu için gördüklerim beni büyük hayal kırıklığına uğrattı daha önce görüştüğümüz ve sitemizinde üyesi bir arkadaşımız, bahçeyi de kuranın sitede çok tartıştığımız biri olduğunu öğrenince çok da şaşırmadım dersem yalan olmaz.

İsterseniz sözlerle değilde biraz resimlerle konuşalım zira sitede bu kişiden sıkça bahsedildi.

Elli dönüm olan bahçe

Name:  DSCN1778.jpg
Views: 1512
Size:  52.8 KB

Name:  DSCN1769.jpg
Views: 1466
Size:  44.6 KB

Onbeş dönüm olan bahçe

Name:  DSCN1780.jpg
Views: 1458
Size:  53.8 KB

Name:  DSCN1781.jpg