View Single Post
Eski 03-03-2013, 00:12   #17
Mine Pakkaner
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Revnak Mesajı Göster
Kesinlikle çok güzel bir paylaşım, hele hele de akşam üstü oturduğum yerde belimin tutulduğunu düşünürsek..Tabak dahi taşıyamıyorum, iki büklüm kaldım
Eyvah, maalesef forumda bir teknik sorun var, fotoğraf yükleyemiyorum yoksa size kendi elime tohum yapıştırarak yerini fotoğrafla gösterirdim...

Evde yakı varsa (hani eczanelerde satılan yakı bantları) şerit halinde kesip, daha önce yüklediğim fotoğraflara bakarak, elinizin üzerinde ve parmaklarınızda bel omurlarını gösteren bölgeye yapıştırın. Dayanana kadar tutun, belinizi yumuşatır.

Yapabileceğiniz ayrı bir çalışma ise fincan tabağıyla; mümkün olduğu kadar düz bir kahve fincanı tabağı alın, elinizi bir yüzeye koyun, avucunuz yere bakacak. Tabağı dik tutarak, tekerlek gibi elinizin üzerinde yüzük ve işaret parmaklarınız arasından başlayıp bileğinize kadar bastırarak ileri geri yuvarlayın. İki üç dakika yapın sonra bırakın yarım saat kadar sonra yeniden yapın. Bu yuvarladığınız hat fotoğraflara bakarsanız kuyruk sokumundan sırtınızın ortasına uzanıyor.

Geçmiş olsun.

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön