Konu: YeniGine
View Single Post
Eski 31-01-2013, 10:30   #57
sevim.K
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Sevgili Gece kuşu; kapı aralığından merhaba demeseydiniz gecenin üçünde yarı uykulu dalıp gittiğimi ve mesajlara anlamadan boş gözlerle baktığımı farkedemiyecektim. Teşekkür ediyorum. Oturduğum yerde uyuyup kalmaktan ve bir dolu azar işitmekten kurtuldum.

Sizi sitemizdeki çok fazla kalamadığım, bu nedenle de ne başını ne de sonunu bilemediğim şen sohbetlerinizde tanıdım . Kendinizi anlatımınızı da sevdim doğrusu sohbetlerinizdeki gibi doğal, açık sözlü, samimi ve sıcaksınız. Cümlelerinizde sizi okumak güzel her ne kadar siz okumayı sevmiyor olsanız da

Gülümseyerek okudum yazdıklarınızı tabi elinizdeki ateşli şeyi görmedim. O yolduğunuz mor şey derin derin ah çektirdi bana bitkileri tanımaya çalıştığım günleri hatırlatarak. Hala tanıdığım söylenemez aslında acemisiyim. Ama bu siteyi seviyorum. Burada az çok tanıdığıma inandığım ve kendilerinden çok şey öğrendiğim, öğreneceğim, bana hep güler yüzlü sevgili insanlar var. Onlar iyi ki var, siz de.....

Güzel sohbetlerinizde hep birlikte olmak dileğiyle. Kim bilir belki bir gün benim okuduğum kitapta diye başlarsınız sohbetinize. Sizin güzel anlatımınızla dinleriz, sevgiler....

sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön