Konu: Nankör Kedi
View Single Post
Eski 10-01-2013, 14:21   #24
berrinb
Ağaç Dostu

berrinb's Avatar

Giriş Tarihi: 24-01-2011
Ben bu sahifeyi yeni gördüm....Ne kadar iyi.....bende çocukluğumdan beri kedi ve baykuşçuyum.....Bu iki hayvanı çok severim....İki kedimiz var evde şu anda...Sokak ve bahçe yasaklılar...Bu yüzden her fırsatta kaçmaya hazır ve nazır pencere ve kapı diplerinde beklerler....)
Arada kucağımıza alıp bahçede gezmesine izin veriyoruz...Daha evvelleri iki kedimiz özgürlük uğruna kaçıp caddelerde can verdi..( Acılarını aylarca unutamadık...

Baykuşu kafeste tutmak mümkün olmadığı için ancak biblo baykuşlarda sevgimi tatmin ediyorum...Kız kediyi de bir petşov dan gözleri aynen baykuşa benzediği için aldım..))
Çok da huysuz ve kendini sevdirmeyen , soğuk bir hayvan ,olduğu halde ,yinede çok seviliyor..... Bahçelerde de misafiir kedilerimizi beslemeye gayret ediyoruz.... Devamlı arttıkları için, bazen çiçeklerimi perişan ediyorlar.... Ama yine de yüzlerini ve o afdileyen masum bakışlarını görünce kendilerini af ediyorum..))
Ben artık bu sahifeye bol bol kedi resimleri paylaırım....Sahifeyi açan arkadaşa teşekkürleeerr....)

berrinb Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön