View Single Post
Eski 23-05-2007, 21:15   #36
ilkbahar05
Yeni Üye

ilkbahar05's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Guler Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlar
Çiçek alma hastalığına tutulanlardan biri de benim. Hele aldığım çiçekler kasa kasa olunca arabada oturacak yer kalmıyor. Bandırma Yenikapı arası 2 saat oradan da Manyas 5o dakika, ama gelgör ki ben bütün Yalovayı koruköyü arşınlıyacağımdan karadan gitmeyi tercih ediyorum yani çiçek almak konu olunca 5-6 saat araba kullanmak hiç de zoruma gitmiyor. Arabamı öyle dolduruyorum ki eve erzak alıcak yer kalmıyor çiçeklerden, eşim de alıştı benim bu halıme o arkadan kendi arabası ıle Ferry boat la geliyor. Tabii ertesi gün de de dikim başlıyor .Pazartesi günü döndüğümde yorgunluktan perişanım ama mutluyum, hele semeresini görünce deymeyin keyfime.... sevgiler
Guler Hn,

Eger bu bir hastalıksa ben ömür boyu memnuniyetle üzerimde taşımaya hazırım Ben de artık kendime bol fidanlığı olan yerleri belledim inanın Gezmeye mi gidilecek? Hemen Tuzla'nın yolunu tutuyoruz eşimle. Neden mi? Tahmin edersiniz, yol boyu envai çeşit çiçeği barındırna fidanlıklar var da ondan. Ya da, koskocaman alışveriş merkezlerinden hiç hoşlanmayan ben hafta sonu gelse de Bauhaus veya Koçtaş'a gitsem diye düşlüyorum. Niçin mi? Acaba ilginç çiçekler gelmiş mi diye 3 hafta kadar önce hafta sonunda eşimle bir arkadaşımızın düğünü için Balıkesir'e gittik. Tabii giderken Yalova'da ben gözüme birkaç fidanlık kestirmiştim bile. Algıda seçicilik bu olsa gerek, yıllardır o güzergahtan onlarca kez geçmişimdir ama önceden bir kez bile durup fidanlık gezmek aklımdan geçmemişti.(Malum benim çiçeklere olan sevgim geçen yıl gelişti, yani henüz çok yeniyim) Biraz uzun kaçtı galiba ama sizleri çok iyi anlıyorum, hatta arkadaşlarım yakında evi çiçeklere bırakacaksınız diye espri bile yapıyorlar.

Hepinize sevgiler

ilkbahar05 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön