View Single Post
Eski 30-12-2012, 23:59   #34
derdin
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 30-04-2012
Boluda bu bitkinin köklerini satan bir vatandaşla karşılaştım.15 Yıldır bunları sattığını söylüyor, uyarıcı özelliği yanında ağrıyan yerlere haricen sürüldüğünde o bölgede bir süre yanma hisi yarattığı ve ağrıyı giderdiği söyleniyor.Ağızdan alımda bir nohut büyüklüğünden fazla alınmaması gerektiği zehirli olduğu belirtildi.Satan şahıs kendisi bu kökten benim yanımda bir parçaalarak yuttu.Haricen kullanıldığında ,ekzama ,ergenlik ,hatta cilt kanserinde kesin etkili olduğunu söyledi.Bügün beni aradılar babası cilt kanseri olan bir şahıs babasına haricen cilt üzerine sürerek uyguladıklarını 2. uygulamada ciltte tam bir iyileşme olmamakla birlikte gözle görülür bir iyileşme olduğunu söyledi. Geçici bir iyileşmemidir bilemiyorum yakınen izliyorum, ileride kesin bir bulgu elde edilirse buradan bilgi veririm.Ancak unutmayınızki butür ürünlerin kullanılması çok risklidir.her söylenene inanmamak çok iyi irdelemek gerekir.Konu hakkında bu şekil bir bilgiye sahip oldum belki bir faydası olur umudu ile burayada yazıyorum . selam ve saygılar.

derdin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön