View Single Post
Eski 04-12-2012, 18:37   #32
almanyalı
Ağaç Dostu

almanyalı's Avatar

Giriş Tarihi: 26-10-2012
Cool

Alıntı:
Gerçekten de bu kadar panik yapmayın derim. Önce sitenin sınırlarını dolaşın, bu sınırların içinde neler olup bitiyor bunları inceleyin, iyice bir aşina olun sonra herşey daha kolay gelecektir. Acele etmeden, langsam langsam

Merhaba Kelebek çalısı,benim acelem yok ki ben yanlış başlık yazısı neymiş acaba diye geldim,konuyu gördüm nedense bende yazmak istedim,bu banlanmak uzaklaştırma demekmiş anlayınca hata kaza benim başıma da gelmesin diye düşüncemi paylaşayım dedim,şimdi ben üye olduğum ilk hafta da yanlış başlık açtım,kuralları okumayı akıl etmedim nedense.Sayın malina'ya bir sorayım dedim,bazı başlıklar gerçekten anlamsız malina başlık konusunda haklıymış bana söylediğinde onuda diğer başlıkları gezince anladım,eğer yeni başlık açılırken menekselerim orkidelerim başlıkları otomatik olarak reddedilirse kimse banlanmaz ve başlıkların hepsi düzenli olur,mesala bahçe balkon başlığı bazı arkadaşlar balkonum,bahcem adı kullanmış ama sadece tek seçenek olsa hem kimse üzülmez hemde başlıklar liste halinde güzel görünür değilmi?neyse bunlar beni ilgilendiren mevzular değil Sayın malina bilir doğrusunu,ayrıca Almanca bilmenize sevindim .

almanyalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön