View Single Post
Eski 09-11-2012, 17:46   #15
Ludisa Excellence
Ağaç Dostu

Ludisa Excellence's Avatar

Giriş Tarihi: 10-11-2007
Mehaba Sagen,

Rica ederim, siz beni mazur görün, sınav dönemi dolayısıyla bu aralar çok kısıtlı zamanla yazıyorum.

1- Uygulamadan yaklaşık 2 hafta sonra nod ların şiştiğini göreceksiniz. Şuan resim ekleyemeyeceğim malesef.

2- Alınan yer kök boğazı, bitkiye yaşayacak kadar kök bıraktıktan sonra, alt kısından alacağınız gövde ile birlikte kalan kısım. Daha sonra sizin için, kesimle ilgili fotoğraf ekleyebilirim.

3-Karışımın asıl maliyetini BAp oluşturmakta ( 100 mg fiyatı 8€ ya da muadili $)

Sn. Sagen şunu da belirteyim, her türlü sorunuzu sormaktan çekinmeyiniz lütfen, ben üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve sonuçta tüm bu çalışmaları hobi olarak yapıyorum, bilemediğim konulardı öğrenip yardımcı olmaktan sonsuz mutlu olurum.

Dilek Hanım,

Arditti tüm bu çalışmalar çok için iyi bir kaynak, en azından benim için öyle oldu. BAp ı sigma nın Türkiye distribütör ünden (Interlab A.S) temin edebilirsiniz,(firmanın satış departmanı iletişim bilgilerini özelinize gönderiyorum) yardımcı olacaklardır, yinede yardımcı olmaya çalışırım.

Saygılar.

Ludisa Excellence Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön