View Single Post
Eski 06-11-2012, 22:12   #20
SAGEN
Ağaç Dostu

SAGEN's Avatar

Giriş Tarihi: 12-01-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi saydemir Mesajı Göster
Sisleme başlıklarını nereden temin ettiniz acaba? Sislemeyi zamanlayıcıya mı bağladınız ne sıklıkla sisleme yapıyor?
Güzel bir çalışma olmuş. Tebrikler.
Sayın SAYDEMİR;

Sisleme başlıklarını ben kendim yaptım.Gerekebilecek parçaları yabancı kaynaklı bir çok siteden uzun araştırmalar sonucunda tespit edip sağladıktan sonra hangi malzemelerle yapabilirim diye düşündüm ve sonuca ulaştım. Malum aynı şekilde ikili nozula sahip başlıkların avrupada satış fiyatları oldulça faiş fiyatlarda ve bu fiyatlara nakliye ve kdv gibi oranlar hariç.

Evet zamanlayıcıya bağlı ayrıca zaman ayarlı rölede kullanıyorum (ama ince ayarları kafamı çok yordu ve hala tamamlamadım).Ancak şu an zamanlayıcım nedenini bilmediğim bir arıza yaptı ve geçici olarak manuel kumanda ediyorum.
Sisleme sıklığı henüz tam oturmuş değil o yüzden gün içerisindeki sıcaklık ve güneş durumuna göre sistem oturana kadar tam ayarlanmış değil.Yakında inşallah Sisleme kendi yaptığım başlıklarının farklı versiyonlarınında olduğu 10 kadar modelin satışınada başlamayı düşünüyorum. Tabi avrupadaki kadar faiş fiyatlarla değil.

Teşekkür ediyorum.

SAGEN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön