View Single Post
Eski 05-11-2012, 18:20   #25
bahtiyar02
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Halil Balaban Mesajı Göster
Merhabalar,
Sayfanız çok güzel olmuş Bahtiyar Bey. Kaktüsleriniz ve çeşitleri çok güzeller. Ben aslında topraksız tarımla ilgilenen bir arkadaşınızım. Sebzelerim geçen yağmur ve fırtınada telef oldular. O zamandan beri boş vaktim oluyor. Bunu fırsat bilerek diğer konu ve forumları ziyarete başladım. Sizlerin çalışmalarını ve uğraşlarınızı gördükçe, ben de çiçek, bahçe, balkon çalışmalarına merak saldım. Bazı çiçekler aldım. Çok zevkli bir uğraş. Ama içine girince anladımki yakayı kaptıran kurtulamıyor. Allah sonumu(zu) hayırlı etsin. Sayfanız ve kolleksiyonunuz için tekrar kutlarım. Sevgi ve saygılarımı sıunarım. Hoşça kalın,dostça kalın.
HALİL BALABAN
Merhaba Sevgili Halil Balaban;
Tüm iyi dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. Sebzelerinizin telef olmasına çok üzüldüm.Dediğiniz gibi bu tür doğal olaylar üzü ama ne yazık biz hobicilerin ve ticari boyutta yapanların ortak problemi. Doğanın bize reva gördüğü elimizden bir şey gelmiyor. Asıl üzücü olan biz insanların zararları. Bitkilerle uğraşmak gerçek bir delilik. Bir saksıyla başlıyorsunuz sonra 2,5,10derken bakıyıyorsunuz eviniz size dar geliyor.Küçük bahçeler ardından tarlalar birde bakıyorsunuz bulunduğunuz çevre size yetmiyor. Bu uğraşın en güzel yönü yeni bitki türleri merakınızı cezbediyor. Bitkiler sayesinde yeni bir çevreniz oluşuyor sizin gibi düşünen,seven ve paylaşan.Bunlar bu deliliği seve seve kabullendiriyor büyük haz ve mutluluk duyuyorsunuz.Ben bu deliliği çoktan kabullendim.
Saygılar

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön