View Single Post
Eski 19-10-2012, 20:38   #37
muallimayhan
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-01-2011
Herkese iyi akşamlar. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar. Öncelikle bizlere bu başarıların sağlanmasında en büyük desteği sağlayan İlyas beye teşekkür ediyoruz. O'nun hazırladığı bitki besinleri sayesinde bedavadan biraz pahalıya bitki besleme sorununu hallettik. Şu an yaz boyu yetecek stok çözeltimiz var. İletişime geçmek isteyen arkadaşar olduğunu söylediğimde 'Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağını ' söyledi. Bilgisi dahilinde telefon numarasını paylaşıyorum. İLYAS CİGSAR : 541 635 75 66 / 533 635 75 66
Diğer sorularınıza gelince ; Yalova 12 soğan cinsinin 'mıgır' tabir ettikleri küçük cinsinden elimde fazladan 1 ton kadar var. ilk sezonda 0,50 tl ye almıştım. kg'ını , şu an 0,65 tl . Kiloda 50 ila 60 arası düşüyor ve her birinden 2 ila 4 adet yeşil soğan çıkıyor.
Bir bağa kaç tane bağlandığına gelince normalde 7-8 tane bağlıyorlar ama biz hem piyasa oluşturmak hemde biran önce sahanın boşalması için 15-20 adetli bağlar yapıyoruz.Şimdilik iç piyasada çalışıyoruz ancak bir an önce İstanbul'dan bir alıcı bulamazsak sıkıntı olacak.
Aralık ayının ilk haftasında yeni üretimhanemizde 50 bin bağ soğan yetişmiş olacak. Ardından bir diğerinde ocak başında 100 bin bağ soğan. Satabilecekmiyiz, Yoksa dökecekmiyiz zaman gösterecek. Aranızda pazarlama konusunda yardımı olabilecek arkadaşlar varsa bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Sayın Thinkap benimle iletişime geçmek için telefon numaramı sormuşsunuz . 0545 375 49 56
Sadece ders saatlerinde telefonumu yanıma almıyorum. Diğer zamanlarda telefonum sürekli açıktır.
Ürününüz bol , neşeniz yerinde olsun....

muallimayhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön