View Single Post
Eski 09-11-2005, 19:11   #20
Cihangir
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-04-2005
Bakın bu yaklaşıma hiç şaşırmadım... Şaşırmadım çünkü eğer kendinizi böyle kısıtlarsanız, sizin chat dediğiniz sohbetlerimize katılmazsanız, aslında bizim msn'de zaten sohbet ettiğimizi, msn'in yetmediği yerde cep telefonlarının devreye girdiğini bilemezsiniz.. Aslında bizim bu site sayesinde dostluklar kurduğumuzu, hatta birbirimizi ziyaret ederek tanıştığımızı da bilemezsiniz.. Kısacası, chat yapmak için sitenin forum sayfalarına ihtiyacımız yok...

Ben, bu sitenin günlük mesaj ortalaması en yüksek üyesiydim, belki de hala öyleyimdir.. Bunun adı kimine göre gevezeliktir, olabilir..

Benim mesajlarımı inceleyin mesela... Tamamı chat diyebileceğiniz türden geyik muhabbetleri midir ? Bu sitenin yeri geldiğinde en ciddi mesajları da benden geliyor... Bkz.. http://www.agaclar.net/forum/showthread.php?t=285

Bizim kahvehaneden beklediğimiz, üyelerin kaynaşması, bazen dinlenmesi, bazı kararların verileceği bir ortam olması....

Bence agaclar.net yarışmaları, sitenin amacına uygun fotoğraf arşivine destek sağlamak, doğa severlerin aramıza katılmasını teşvik etmek... Yarışmak mıdır ? Bence değil.. Değil çünkü, fotoğraf konusunda bu kadar bilgi yüklediğim halde, yarışmalara bir tek fotoğraf göndermedim.. Ben zaten bu sitede kalmaya devam edeceğim.. Belki, bir yarışma, bir yarışmacı derken, doğa için mücadelemize destek verecek bir kişi daha katılır aramıza beklentisi vardı içimde... Siz onlardan birisiniz.. Kaybetmek istemeyiz.. Sohbetlere katılmasanız da, güzel fotoğraflarınıza devam edin..

Bunu, bizim kaşımız gözümüz için değil, doğa için, gelecek nesiller için yapın..

Sevgiler !!

Cihangir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön