View Single Post
Eski 25-09-2012, 17:42   #330
marjinalmenekse
Ağaçsever

marjinalmenekse's Avatar

Giriş Tarihi: 09-11-2009
Selam ...sayın suz-i dilara ... sizin şartlarınızda geçen yıl bir tanede ben büyüttüm bu yılda anne oldu kızım ... biz biberonla büyüttük şırınga kullanmadık ...ben bizim kediye eti cici bebe ve su ile karıştırılmış ılık süt veriyordum . eşimle çalıştığımız için sadece sabah ve akşamları besliyorduk ...istediğiniz boyutta biberonu petshoplardan **** eczanelerden temin edebilirsiniz . küçük boy olması yeterli ... dişleri çıkmaya başladıysa elinizi ısırmasına izin vermeyin bebekler için olan dişlikten alın bir tane onu kemirsin ..bizde öyle elimizi ısırmasına felan kızmazdık komiğimize giderdi ısırsın varsın dişleri kaşınıyor derdik ama yanlış yapmışız hala ısırıyor bizi büyüyünce bırakır sanıyorduk bırakmadı ... tırnak ayak kafa gibi yaralanmalar için bizim veteriner baticonla temilzeyin teramisin sürün demişti ...ben çok faydasını gördüm ... kediniz 2 hafta sonra kuru mamaya gecebilir ... şimdilik bu kadar yazayım başka bir sıkıntı olursa yardımcı olurum ... şimdi çıkmam lazım özeldende sorabilirsiniz sevgiler

marjinalmenekse Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön