View Single Post
Eski 22-09-2012, 19:49   #1
Mutlu Kutlu
Ağaç Dostu.
 
Giriş Tarihi: 29-08-2008
Şehir: Antalya
Mesajlar: 3,436
Avustralya karadut fidanı satışı.

http://tropiksera.com/Koddu001-Avust...oy,PR-245.htmlAvustralya kara dut iklim seçmez, sıcak sahil bölgelerinde ve en soğuk yerlerde yaşar ve bol miktarda meyve verir. Bahçede geçireceği 3 yıldan sonra meyvelerin kalınlığı baş parmak, boyu 8 cm olur. Diğer dut çeşitlerine göre erkenci bir türdür.

En belirgin özelliği 45 cm çap olabilen kocaman yapraklarıdır, yukarı büyüme 5 - 8 metre olabilir. Fakat en ideal büyütme tekniği 2,5-3 metreden sonra lider tepe sürgünü bırakmadan sürekli tepe budaması yaparak yanlara doğru açılımını yapmak. Böylece hem dut toplamak yemek kolaylaşır, hemde bol yapraklı kocaman şemsiye görünümü alır.

Diğer çiçek ve meyve fidanları almak isterseniz www.tropiksera.com/Anasayfa internet sitemizi ziyaret edebilir, buradan sipariş verebilirsiniz.

Sipariş için yapmanız gerekenler:

1. Almak istediğiniz bitki ile ilgili bilgileri okuyunuz, yetiştirebileceğinizden ve verim alabileceğinizden eminseniz, almayı düşündüğünüz bitkilerin toplam ücretini aşağıdaki banka hesap numaramıza havale yapmalısınız veya posta çek hesabımıza yatırmanız gerekiyor.

2. Aşağıda belirtilen telefon numaralarımızı aramak suretiyle, sipariş listenizi, isim ve adres bilgilerinizi, mümkünse cep tlf numaranızı (kargonuz size en yakın kargo şubesine ulaştığında sms mesaj gelmesi için gerekli) bildirmelisiniz. Bu işlemi aşağıda belirttiğimiz e-mail adresimize e- mail göndererek veya msn messenger'dan online yazmaklada siparişinizi bize bildirebilirsiniz. Buradan özel mesaj ile siparişiniz ve kargo bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

3. Size siparişiniz hangi zaman ulaşabileceğine dair bilgi verebiliriz.

Siparişinizi kargo için hazırlarken, en güzel bitkilerden oluşmasına önem veririz, tomurcuklu, çiçekli veya meyveli göndermek önceliğimizdir.

Müşterilerimizin bir çoğunun bizim hakkımızdaki düşüncesi, umduklarından daha güzel bir bitkiyle karşılaştıkları şeklinde olmuştur.

Kargo gönderilerimizi, anlaşmamız olan Aras kargo ile gönderiyoruz. Kargonuz size %60 indirimli olarak ulaşıyor, siparişi aldığınızda kargo ücretini siz ödüyorsunuz kargo elemanlarına.

E-mail :

antalya_grup@hotmail.com


Banka ve posta çek hesap bilgilerimiz:

Finansbank (Antalya)
Aksu şubesi (şube kod:01209 )
Hesap no: 61378254
Hesap sahibi: Mutlu Kutlu

İban no: TR74 0011 1000 0000 0061 3782 54


Posta çek hesabımız:

Posta çek no: 5350248

Hesap sahibi: Mutlu Kutlu
Adres olarak: Tekirova beldesi, Kemer, Antalya yazmanız yeterlidir.


Antalya tropiksera adres:

Demirciler köyü, Aşuruf mevkii
Serik - Antalya


Cep tlf: 0532 285 07 43

Siparişlerinizde kargo teslimat için, adres bilgilerini gönderdiğinizde. Fatura kesebilmemiz için vergiye kayıtlı mükellefseniz vergi daireniz ve vergi numaranızı bildirmenizi rica ederiz.

Vergi mükellefi değilseniz, nüfus cüzdanlarındaki tc kimlik numaranızı göndermeniz gerekmektedir.

Belirtilen fiyatlara KDV dahildir.

 
Eklenen Resimler
   

Düzenleyen Mutlu Kutlu : 22-01-2016 saat 14:30
Mutlu Kutlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön