View Single Post
Eski 16-09-2012, 21:52   #81
Serpent
Ağaç Dostu

Serpent's Avatar

Giriş Tarihi: 29-10-2007
Arkadaşlar,

Biraz önce bahçemden geldim. İş seyahati nedeniyle bir haftadır bahçeme gidememiştim.

Aşağıdaki fotoğraflarda görüleceği üzere kabak bitkisi artık son demlerini yaşıyor. Üstteki fotoğrafta tüm Atlantic Giant kabaklarım bir arada görülüyor. Üç kök Atlantic Giant üzerinde toplam 8 kabak var. En önde görülen kabak sonradan atak yaptığını söylediğim kabak. Şu andaki ağırlığı, tahmin tablosuna göre 120 kg. Yani birinciliği ele geçirdi. Üstelik bu kabağın bulunduğu kökte toplam 5 kabak var. Üsteki fotoğrafta en önde görülen, birinciliği ele geçiren kabak. Fotoğrafa dikkatlice bakarsanız yaprakların arasında toplam 8 kabağı sayabilirsiniz.

Aynı kabağın daha detaylı fotoğrafını bir altta sunuyorum. Bu kabağın böylesi bir gelişim göstereceğini tahmin etmediğim için altına tahta, üstüne de örtü çekmemiştim.

Name:  IMG-20120916-00313.jpg
Views: 2121
Size:  72.0 KB

Bu araya aynı fotoğrafın büyük versiyonunu koyuyorum. Çünkü forum belli bir büyüklükten daha büyüklerini yüklemiyor.

Büyük resim için buraya tıklayınız

Name:  IMG-20120916-00314.jpg
Views: 3369
Size:  67.0 KB

Dev kabak yarışması için bir iki kişinin yazdıklarından ve koyduğu fotoğraflardan başka hiç ilgi yok. Hadi hayırlısı.

Selamlar..

Düzenleyen malina : 02-12-2012 saat 15:51
Serpent Çevrimdışı   Başa Dön