View Single Post
Eski 06-08-2012, 12:49   #31
Serpent
Ağaç Dostu

Serpent's Avatar

Giriş Tarihi: 29-10-2007
Demoklesin kılıcı gibi arkadaşların üstünde sallanıp durmak istemediğim için yarışmaya katılmaya karar verdim. Yani resmen yarışmacıyım.

Birinci gelirsem her isteyene tohum gönderirim (toplam kapasiteyi aşmamak kaydıyla). Ancak tohumların safiyetini garanti edemem. Çünkü bahçeme haftada bir gidebildiğim için tozlaşma doğal yollardan oldu ve Atlantic Giant’ın hemen yanı başında envai çeşit kabak var. Yaptığım araştırmaya göre Atlantic Giant ile Turk’s Turban, süs kabakları, kışlık balkabakları, ve yerli bal kabakları arasında çapraz tozlaşma olabiliyor. Bende bunların hepsi var. Dolayısıyla tohumlarla ilgili bir itiraz olmayacaksa her isteyene tohum da yollayabilirim (tabii ki birinci gelmem halinde).

Bu arada, geçmiş yıllardaki gibi bir liste olsa da katılımcılar adlarını yazsalar iyi olur diye düşünüyorum.

Daha önce yarışmacı olduğunu belirten arkadaşların bu niyetlerinin devam edip etmediğini bilmediğim için ben sadece kandi adımı yazarak listeyi oluşturmaya başlamak istiyorum. İsteyenler altına ilave etsinler.

Herkese başarılar.

2012 Dev Kabak Yarışmacıları:

1-Serpent

Düzenleyen Serpent : 06-08-2012 saat 12:55 Neden: imla
Serpent Çevrimdışı   Başa Dön