Konu: Roka
View Single Post
Eski 02-05-2007, 11:51   #2
biber2007
attoppittapmiiina

Giriş Tarihi: 06-04-2007
Roka yetiştirmeye çalıştım fakat bilgilerini tam okumamışım herhaldeki ki, (daha 1 aydır bitki yetiştirmeye başladım,(buda bahanem olsun.))çok sık aralıklarla ekmişim hadi seyrelteyim dedim bu kadar sıklıkta her seyreltmeye çalıştığım bölgede bir terör esti hepsi elime geldi yılmadım, aşırı sulamışım sanırım boyları çok uzun oldu yılmadım, (bu arada resimde önde dereotları ekili arada çıkış farklarını tahmin edin artık roka almış başını gidiyor dereotundan ses yok ama sonraları onlarda çıktı ölmemişler yani.) Dün gece yağmur yağdı aşağı yukarı 10 gündür gece gündüz balkonda gölgede olan fidelerim tarumar (3 ve 4. sıradakiler)(bu arada küçük misafirime dikkat ettinizmi roka ve dereotunu seviyor herhalde !!!) oldu e tabi yanında dere otlarımda öylece kalakaldım ama gene yılmıyacağım da elim kolum bağlı kaldı şimdi bu durumda ne yapıcam ben!!! İlk diktiğim tohumlar bunlar yaşasınlar istiyorum. (Bu arada 22 günlükler.Tabi alttaki iki fotoğraftakinler üstteki iki fotoğraftakinler 10-11 günlükler.)

Eklenen Resimler

biber2007 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön